O mnie

Witaj!

Nazywam się Anna Janoś.
Jestem licencjonowanym dietetykiem i psychodietetykiem.

Dietetykiem jestem nie tylko z wyboru, ale przede wszystkim z zamiłowania. W swojej pracy uwielbiam to, że poprzez zmianę diety i stylu życia mam realny wpływ na poprawę zdrowia moich pacjentów. Specjalizuję się przede wszystkim w zaburzeniach hormonalnych, które mają ogromny wpływ na stan zdrowia i jakość życia.

Jako psychodietetyk jestem zwolenniczką zdroworozsądkowego podejścia do diety zamiast stosowania rygorystycznych zakazów i nakazów. Uważam, że z perspektywy długoterminowej lepszym rozwiązaniem będzie nauczenie pacjenta w jaki sposób i w jakiej ilości można wpleść do diety żywność bardziej przetworzona, aby mieć zdrową relację z jedzeniem i dalej cieszyć się efektami diety.

Niecierpię szablonowego podejścia do pacjenta. Wychodzę z założenia, że każdy z nas jest inny i dla każdego pacjenta, jego stanu zdrowia i trybu życia należy dopasować indywidualne zalecenia. Tylko taka dieta z perspektywy długoterminowej ma sens. 

Wiedza poparta doświadczeniem

Na własnej skórze doświadczyłam co to znaczy walczyć z ciągłą chęcią na słodycze (potrafiłam codziennie jeść całą tabliczkę czekolady, a nawet i więcej), zajadanie pozytywnych czy to negatywnych emocji oraz w końcu schudnąć 18kg. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji to wiedz, że to wszystko jest do wypracowania. 

Prywatnie jestem normalną zabieganą kobietą, która ma mnóstwo pomysłów i której ciągle brakuje czasu, żeby je wszystkie zrealizować. W wolnych chwilach lubię eksperymentować w kuchni, gdzie jestem zwolenniczką szybkich rozwiązań. Poza tym uwielbiam aktywny wypoczynek, podróżować i zagłębiać się w tajniki rozwoju osobistego.

"Niechaj pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem"

-Hipokrates

Zapisz się na newsletter

10 najczęstszych błędów w odchudzaniu

Pobierz darmowy E-book zapisując się na newsletter i wyeliminuj błędy w odchudzaniu